O naszym gabinecie

........

Serdecznie zapraszamy do naszego małego miejsca na ziemi, w którym zapomnisz o troskach, a problemy odejdą na dalszy plan.

W dzisiejszych czasach codziennej gonitwy za pracą i pieniądzem, brakuje nam przede wszystkim odrobiny czasu tylko dla siebie. Zabiegani i zestresowani, nie dajemy sobie szansy na odpoczynek i regenerację, zapominając, jak ważne jest to dla organizmu.

Nasz gabinet powstał z marzeń o miejscu idealnym dla codziennego relaksu i odprężenia, z pasji do masażu oraz fizjoterapii, a przede wszystkim z chęci niesienia ulgi ludziom takim jak Ty! Niezwykle klimatyczny i przestrzenny lokal mieści się w na pierwszym piętrzej starej kamienicy w samym sercu Wrzeszcza.

Posiadamy trzy gabinety, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt do masażu, kosmetyki oraz rehabilitacji.

Nasz wykwalifikowany personel zapewni fachowe podejście do Twoich potrzeb oraz przyjemną atmosferę w czasie całego pobytu, dzięki czemu wyjdziesz od nas uzdrowiony i z pozytywnym nastawieniem do życia :)

M67-A8786-1


▸ przejdź do kontaktu


Zadaj swoje
pytania

........

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od Poniedziałku do Piątku w godz. 11:00 - 20:00. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych działamy zgodnie z przepisami RODO.

▸ kontakt@pofizjowani.pl
▸ zadzwoń: +48 798 450 427

▸ wyślij wiadomość

Formularz
kontaktowy


Imię i nazwisko Adres e-mail Twoja wiadomość
Pofizjowani Michał Kupper | al. Grunwaldzka 62/2, 80-241 Gdańsk | NIP: 5862235057
---
Copyrights © | pofizjowani.pl